Krzysiek Mazurek

Hej!
Z tej strony Krzysiek - blacha 716. Na SKPB trafiłem przez totalny przypadek w 2016 roku i tak wyszło, że od razu na kurs przewodnicki. I tak to zostałem tu na trochę na dłużej.... ;) Od kursu minęło już trochę, w tym czasie zorganizowałem w kole kilkanaście wyjazdów, miałem przyjemność być prezesem koła, a obecnie działam w komisji szkoleniowej. 

IMGP3774EDITKawiarka i ja na Połoninie Równej, fot. Karol O.

W górach cenię sobie przestrzeń i wolność, możliwość wędrówki tam gdzie oczy i umysł poniosą, z dala od utartych szlaków i schematów. Lubię zaszyć się i zniknąć na trochę przed światem. Lubię niespieszne wieczory przy ognisku, mając nad głową niebo pełne gwiazd. Nie przepadam za tłumami (chyba, że na rajdach).

W trakcie wyjazdów lubię dobrze zjeść i się wyspać - najlepiej w jakimś widokowym miejscu. I dobrą kawę o poranku. Lubię uczucie zmęczenia pod koniec dnia w górach - mam wtedy poczucie, że dzień został wykorzystany na maxa.

Nieraz zdarza mi się polatać po krzakach w poszukiwaniu pochowanych punktów na imprezach na orientację, cośtam pobiegać, ewentualnie trafić na jakąś długodystansową wyrypę.

Ulubiony kierunek wyjazdowy? Восток!

Zapraszam na wyjazdy, do zobaczenia na trasie!

IMGP3469EDITfot. Karol O.

Kontakt: krzysiek0mazurek[małpowaty]gmail.com

Trasy i inne w SKPB:

20190926 1117041