Longinada

Prowadzący: Agnieszka Płatkowska, Longin Fiedczak
Charakter obozu: rowerowy, noclegi w namiotach
Uczestnicy: osoby pełnoletnie
Miejsce: Ukraina, Mołdawia, Rumunia
Termin: 15 - 30 lipca, z możliwością przedłużenia o parę dni

Liczba miejsc: 8 - 10
Planowany koszt: ok. 500 PLN
Spotkanie przedwyjazdowe: 13 czerwca (wtorek), o godz. 19.00 przed wejściem do akademika Riviera (przy Metrze Politechnika, ul. Waryńskiego). Najlepiej przyjedźcie rowerami - będzie można ustalić wszelkie sprawy techniczne. Przed spotkaniem prosimy o kontakt z przewodnikami.
Kontakt z prowadzącymi:
Agnieszka - tel. 610 50 61, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Longin - tel. 0 601 225 618;

Wyjazd zdecydowanie niecodzienny. Zamierzamy zrobić wycieczkę w przestrzeni i w czasie - szlakiem sienkiewiczowskich bohaterów, do krainy hospodara mołdawskiego, starożytnej Dacji... Obejrzymy Chocim, Kamieniec Podolski, legendarne wały cesarza Trajana, przepiękne monastyry na Bukowinie pokryte z zewnątrz barwnymi ikonami, i wiele innych rzeczy. Poznamy miejsca rzadko odwiedzane przez turystów. Najemy się dojrzewających w mołdawskim słońcu moreli. Dla estetów nie zabraknie pięknych widoków, a dla dociekliwych - tematów do rozmyślań i rozmów o niełatwych dziejach zwiedzanych terenów.

Zatem zapraszamy na kolejną "Longinadę"!

Agnieszka i Longin

Tags: