Wyjazd rowerowy do Austrii: "Odwiedziny u Mozarta czyli LONGINADA"

Wido na zamek i miasto SalzurgCharakter trasy:Wyjazd rowerowy, dojazd busem z przyczepą, noclegi  w namiotach na campingach. Wspólnie przygotowujemy posiłki z produktów dostarczonych przez organizatora

Termin: 19-22 czerwca 2014

Dla kogo:Zabieramy wszystkich bez względu na kondycję.Będą odzielne trasy dla osób chcących pojezdzić a takze dla tych którzy chca więcej pooglądać w spokojnym tempie. Zarówno dla osób lubiących jechać w grupie jak i dla tych którzy chcą oddzielnie dojechac na wspólny nocleg.

Koszt:  680 PLN 

 W cenie przejazdy, przewóz roweru, wyzywienie, noclegi - miejsce we wspólnym namiocie.

Prowadzący: Longin Fiedczak  bl. 465, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.601225618

Trasa:

Dzień1 -Sroda:Wyjazd  z Warszawy 18 czerwca ok 19.00

Dzień 2- Czwartek: Rana wysiadamy w okolicy Durnstein a potem rowerami przez dolinę Dunaju oraz winny region  Wachau. Opactwo w Melk. Osoby które chcą mniej jezdzić wysiadaja dopiero w Melk. Nocleg nad Dunajem na campingu..

Dzień 3 -Piątek: Przejazd rowerami doliną rzeki Traun. Zwiedzamy opactwo w  Kremsmunster.  Nocleg na campingu w Altmunster nad jeziorem Traunsee

Dzień 4 - Sobota:Jeziemy rowerami widokową trasą alpejskim przedgórzem przez  pojezierze Salzkamergut.Przejazd przez przełęcz 800 m npm Dojazd do Salzburga.  Zwiedzanie miasta. Nocleg na campingu w Salzburgu . Osoby z mniejszymi chęciami mogą zostać podwiezione na przełęcz a potem " z górki na pazurki"

Dzień 5 - Niedziela:Przejazd  alpejskim przedgórzem w strone domu.. Po drodze opactwo w Lambach. W miejscowości  Wels wsiadamy do busa i ruszamy w droge powrotną. Koneserzy zwiedzają dalej od rana Salzburg i wczesnym popołudniem wsiadają do busa do Warszawy.

Dzień 6 - Poniedziałek: wczesnym rankiem zajeżdżamy do Warszawy .

 


Pokaż Odwiedziny U Mozarta na większej mapie

Atrakcje:

Mozartowski Salzburg a ponadto: Dolina Dunaju ,Winny region  Wachau. Opactwo w Melk.Średniowieczny Durnstein ,Doliną rzeki Traun. Opactwa w Kremsmunster i  Lambach,Pojezierze Salzkamergut.,Zamki i pałace Górnej Austri.

 O wyjeżdzie: Wyjazd niecodzienny jak wszystkie LONGINADY: Moc wrażeń Zmienne krajobrazy.

Ekwipunek:Sprawny rower.śpiwór,karimata.

Zapisy: na e-mail, przy zapisie wpłata  200zł na konto :13 1140 2004 0000 3902 3639 1792. Pozostała kwota do 10.06.2014.

Zapisy w kolejnosci wpłat. Ilośc miejsc ograniczona -ostatnie miejsca

Campingtraunsee