Image Slider - Połoniny 2017

  • Rajd Studencki Połoniny 2017
    Rajd Studencki Połoniny 2017

2-dniowy wyjazd w Bieszczady „Durny” weekend, czyli jak tu nie zwariować

Nie masz już urlopu? W tygodniu jesteś zarobiony, ale nie chcesz spędzać weekendu w domu? Nie załamuj się, tylko pakuj plecak i jedź z nami zdobywać pasmo Łopiennika i Durnej!

Nawet nie wiesz, jak bardzo odpoczniesz w ciągu tych 48 godzin, podczas których (znów) zasmakujesz w Bieszczadach: trochę szlaku, trochę krzaku, błotka szczypta, a na deser widoki w jesienno-bukowej posypce. Smaku doda serwowana oryginalna kuchnia fusion, czyli autorskie jedzenie z gara doprawione małym sucharem. Po tej uczcie już tylko wieczorno-nocne atrakcje przy ognisku, gdzie spotkamy się z innymi uczestnikami rajdu.

Charakter trasy: piesza z plecakiem o charakterze jesiennym. Spanie w namiocie bazowym.

 Dla kogo: dla każdego, kto lubi krótsze i dłuższe wyjazdy z plecakiem (też te spontaniczne!), spanie pod namiotem i wspólne wędrowanie. Kto ma przyzwoitą kondycję, dużo chęci i jeszcze więcej pozytywnej energii.

fot: źródło

Zarys trasy: Pasmo Łopiennika i Durnej – Jabłonki – Jaworne – Baza namiotowa Rabe (nocleg) – Chryszczata – Bystre

Termin: 30 września – 1 października, dojazd zapewniony autokarem
Wyjazd: piątek 29 września, W-wa, późne godziny wieczorne (około 23)
Powrót: niedziela 1 października, W-wa, późne godziny wieczorne (około 23)

Koszt: ok. 250 PLN (a może i zwroty będą)

Prowadzący: Magda Kowalska, Dorota Zintel

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot: archiwum własne

ZAPRASZAMY!

Magda i Dorota

Dorota


  

Magda


 

Zgłoszenie się na wycieczkę jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa REGULAMIN

Tags: