Zapraszamy na kurs przewodnicki 2003/2004

Od ponad 45 lat jesienią Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie rozpoczyna nabór na Kurs Przewodnicki*.
Ta trwająca ponad rok przygoda inna niż wszystkie nie tylko pozwala jej uczestnikom uzyskać uprawnienia państwowe do prowadzenia fascynatów gór po Beskidach Wschodnich, ale stwarza okazję do zdobycia wielu mniej lub bardziej dziwnych, ale zawsze oddanych przyjaciół i znajomych. Wraz z nimi można zawędrować w góry, które do tej pory zwykło się przemierzać jedynie palcem po mapie. Zapraszamy wszystkich obecnych, przyszłych i byłych studentów, którzy już wpadli w nałóg chodzenia po górach w sposób nietuzinkowy, spania w szałasach lub pod chmurką i wieczornego zawodzenia przy dźwiękach gitary. A tych, którzy dopiero odkryli pewne skłonności do uzależnienia od wyjazdów w góry, zapewniamy: Kurs tylko je pogłębi! W skład szkolenia wchodzą wycieczki weekendowe w góry Polski i Słowacji oraz prowadzone przez specjalistów wykłady dotyczące wielu dziedzin wiedzy związanych z terenem uprawnień.

Wykład inauguracyjny już wkrótce - 14 października 2003 r. o godz. 18.15 w sali nr 213 Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Pl. Politechniki 1, Warszawa). Na kolejne wykłady, podczas których można się zapisywać na kurs (do końca października), zarezerwujcie sobie dalsze wtorkowe wieczory. Kwota "wpisowego" za pierwszą część kursu nie jest szczególnie wygórowana i wynosi 60 zł.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nielicznego, acz ślicznego Kierownictwa Kursu w składzie:
Anka Jawor - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mikołaj Łaniewski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adaś Panasik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Michał Skrzyniarz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 606-922-455

* Kurs jest prowadzony przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich, Koło PTTK nr 9 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie na podstawie upoważnienia Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie szkoleń przewodników górskich nr PZW II 3/33/99 z dnia 22 października 1999.

Tags: