Od kierownictwa


"Jeszcze tyle nie widzianych dróg
jeszcze tyle zapomnianych stron
nie witanych drzew, roześmianych słońc..."
Maciek Służała


"(...) Szczyt! Widok - odczuwanie. Znałem ludzi, co zjadłszy, nie odczuwali - ale nie znałem takich, co by nie zjadłszy odczuwali. To pewnik! Ilości i jakości spożytej strawy nie należy jednak brać za kryterium następującej bezpośrednio potem wrażliwości na piękno przyrody, gdyż rezultaty mogłyby być fałszywe. Obok tej zasady konieczne jest chęć odczuwania, świadomość, że się odczuwa oraz duma, że się odczuwa lepiej i głębiej od sąsiada. Należy także oznaczyć chwilę, w której odczuwanie ma dojść do maksimum. W chwili tej jest wskazane wstrzymać na kilka sekund oddech i zamknąć oczy. Kto spełni te wszystkie te warunki, dozna wspaniałego uczucia wtopienia się w przyrodę, pełnego pogardy dla ludzi świata. (...)"

Ferdynand Goetel
"Wycieczka, jak się o niej nie pisze."


Masz dość miejskiej szarości? Chodź z nami wtopić się w przyrodę ? już po raz trzydziesty ósmy rusza Ogólnopolski Rajd Studencki ?Beskid Niski?.

Zapraszamy serdecznie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.O rajdzie:
A tu znajdziecie informacje o Schronisku "Hajstra" w Hucie Polańskiej, które będzie gościło tegoroczne ześrodkowanie naszego rajdu.

SKPB ani Kierownictwo Rajdu nie czerpie z organizacji Rajdu żadnych korzyści finansowych. Przy organizacji korzystaliśmy między innymi z pomocy finansowej Gminy Centrum, PTTK, Samorządu Studentów SGH. Nagrody ufundowali: Wydawnictwo PTTK "Kraj", Wydawnictwo "Rewasz", Janysport.
Tags: