Rajd Połoniny 2009 - wyniki konkursu

Większość tras rajdowych wróciła już z gór. Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia pozostaną z Wami na długo. A może nie warto, aby Wasze przeżycia z kilku dni spędzonych z nami w Bieszczadach zaginęły bezpowrotnie? Ogłosiliśmy nową edycję konkursu na relację z wyjazdu na Połoniny! Prezentujemy listę zgłoszonych prac i wyniki!

Na konkursowe relacje czekaliśmy do 18.10.2008 do północy. Można było zamieścić je bezpośrednio na stronie (logując się na stronę skpb.waw.pl i samemu dodając relację jako artykuł - jest to podejście preferowane) lub, w przypadku dobrze uzasadnionym technicznymi trudnościami przy wstawiniu artykułu, przysłać mailem na adres poloniny2009 [at] gmail.com.

Dla autorów najładniejszych relacji przewidzieliśmy sporo nagród - od śpiwora, przez efektownie wydane albumy po drobiazgi sprzętowe. Naprawdę warto było poświęcić kilka chwil! Relacje nie musiały być długie, ale kolorowe - służyć mają jako zachęta dla buszujących po internecie w poszukiwaniu ofert wyjazdu osób, które nie zetknęły się dotąd z SKPB. Przykłady prac, tak obecnie zgłoszone, jak i te z ubiegłych lat, znajdziecie tutaj.

Do konkursu zgłoszono 7 prac, wszystkim Autorom dziękujemy za włożoną pracę! Nie mogliśmy niestety identycznie nagrodzić wszytkich. Werdykt jury jest więc następujący:

Autorzy wszystkich relacji zostaną powiadomieni o sposobie odbioru nagród drogą listowną.


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za cały Wasz trud!
Magda Bederska i Paweł Gilewski
Jury konkursu

PS. Zapraszamy również do oglądania zdjęć z Połonin 2009

 
Nagrody w konkursie ufundowali:
Horyzont
 
Compass
 
Bezdroza
 
Cumulus
 
Ruthenus
 
Tags: