Image Slider - Połoniny 2015

  • Rajd Studencki Połoniny 2015
    Rajd Studencki Połoniny 2015

Podziękowania

56. Studencki Rajd Połoniny przeszedł do historii. Uczestnicy tegorocznej edycji dali się ponieść czterem żywiołom, a szczególnie wodzie lejącej się z nieba i błotnistej ziemi pod nogami ;) Wszyscy już wrócili do swoich codziennych zajęć i pewnie zdążyli wysuszyć przemoczone ubrania, a my w tym miejscu chcemy serdecznie podziękować tym, bez których pomocy po prostu by się nie obyło. Jesteście niezawodni!

Dziękujemy:

Krzyśkowi Chodorowskiemu i Basi Ciach - za wsparcie na każdym etapie organizacji, za dobre rady, wskazówki i dzielenie się swoim doświadczeniem.
Agnieszce Brzozowskiej - za logo Rajdu i grafikę koszulek
Jarkowi Chodkowskiemu - za kontakt ze sponsorami i organizację nagród
Agnieszce Czarneckiej - za przepis na gluta
Kamili Wachnickiej - za szefowanie w kuchni rajdowej i dopilnowanie, żeby nikomu nie zabrakło gluta i herby
Marcinowi Błażejczykowi - za spontaniczne objęcie funkcji mistrza ognia i rozpalenie ogniska ;)
Kubie Słoniowskiemu - za pomoc przy glucie, noszenie metrów drewna i za wszystkie inne misje w ramach przygotowania Ześrodkowania.
Marcinowi Błońskiemu - za pomoc przy ognisku, logistyczne dogranie Koliby na przyjęcie uczestników i zakwaterowanie grup
Staszkowi Szloserowi - za pomoc przy przygotowaniu ogniska
Piotrowi Szulewskiemu - za chęci pomocy w organizacji i podwiezienie garów z Teodorówki ;)
Piotrkowi Fiedorczukowi, Jurandowi Bednarkowi i Patrykowi Królowi za animację konkursów
Marcinowi Błońskiemu - za poprowadzenie wykonów
Jędrzejowi i Marysi Gąsiorowskim- za gotowość do pomocy w każdym momencie! Za zakupy w Lutowiskach, pożyczenie samochodu i serce na dłoni.
Basi Ciach i Marcinowi Zgondkowi - za przywiezienie zapasowego koła z Warszawy i próbę pomocy w wydostaniu się z Caryńskiego ;)
Kamili Wachnickiej, Kubie Słoniowskiemu, Basi Ciach, Marcinowi Zgondkowi, Marcinowi Błońskiemu, Dorocie Zintel - za nieocenioną pomoc w przygotowaniach i porządkach po imprezie.
Misi Łukasiewicz, Jackowi Czaplickiemu, Grzegorzowi Zającowi, Piotrkowi Bonikowi, Adamowi Leszczyńskiemu, Jackowi Perłowskiemu, Asi Borkowskiej, Zosi Jabs, Dorocie Lutyk, Kubie Szewczykowi, Agacie Bechtold, Gosi Pleban, Pawłowi Bieńkowi oraz Ewie i Bartkowi Kobierzyńskim za poprowadzenie tras i przyprowadzenie uczestników na Ześrodkowanie.
Mateuszowi Piotrowskiemu i Krzyśkowi za poprowadzenie trasy “Niespodzianki” w Karpaty Marmaroskie.

Wszystkim uczestnikom Rajdu, którzy mimo zimna i deszczu dzielnie i ochoczo brali udział w konkursach, prezentowali wykony, śpiewali i grali przy ognisku do późnej nocy.

Specjalne podziękowania dla Koliby i jej opiekunów - szczególnie Tomka Jędrusiaka, za udostępnienie schroniska i terenu wokół, wszelaką pomoc, otwartość i cierpliwość ;)

Oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji 56. Studenckiego Rajdu Połoniny “Cztery żywioły”.

 

Ewa Czupta

Kasia Stańczak

IMG_1788.JPG

Tags: