Baner Beskid Niski 2022

  • Rajd Beskid Niski 2022

4-dniowy wyjazd w Beskid Niski "Wodymidaj"

potokjasiel

Zaczniemy od uzdrowiskowego klimatu w Rymanowie-Zdroju, w którym skosztujemy leczniczych wód, by następnie oddalać się stopniowo od cywilizacji i zanurzać w wiosenne beskidzkie gęstwiny. Zdobędziemy stromy szczyt Cergowej oraz legendę Beskidu Niskiego - Piotrusia, a potem damy się poprowadzić malowniczej Jasiołce w górę rzeki, aż do jej źródeł, po drodze zahaczając o sielskie Jaśliska i wdrapując się na Kamień. Na koniec posiedzimy przy ognisku na ześrodkowaniu Rajdu, nieopodal źródlisk Jasiołki.

Charakter wyjazdu: pieszy, chatkowy

Dla kogo: dla wszystkich, którzy czują się na siłach chodzić z dużym plecakiem przez kilka dni po górach, po 25-30 GOT dziennie (czyli ok. 20 km po terenie górzystym)

Kiedy: Wyjazd 29 kwietnia o godz. 17:00 z Warszawy Zachodniej, powrót do Warszawy: 3 maja ok. godz. 23:30

Koszt: 450 zł, w tym transport, noclegi, wyżywienie (jedzenie zabieramy z Warszawy i nosimy w plecakach, posiłki gotujemy wspólnie)

Sprzęt: Plecak z pasem biodrowym (Uwaga: oprócz rzeczy osobistych plecak musi pomieścić jedzenie oraz część sprzętu grupowego, np. gary), kurtka przeciwdeszczowa, sprawdzone buty górskie, menażka, śpiwór, karimata, ew. kijki trekkingowe. Szczegółową listę sprzętu i informacje na temat wyżywienia będziemy wysyłać zgłoszonym uczestnikom.

Jasielmikro  poleJasielMedo1                      

 Zapisy: formularz 

Prowadzący: Małgorzata Mucha i Urszula Makowiecka

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy!

Mucha1     

ulakort   

 fot. archiwum własne

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulamin wyjazdów  organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej www.skpb.waw.pl